ecomail pop-up Ecomail mobilní pop-up

Vědecké studie ukázaly, že asi 40% všech poškození kůže je nám způsobují nepříznivé faktory vnějšího prostředí. Asi 20% poškození je psychosomatického původu (stres, vyčerpání). Zbývajících 40% připadá na nového nepřítele – modré světlo obrazovek počítačů, tabletů a telefonů (díky technologickému pokroku se staly nedílnou součástí našeho života).

Nepřítel v podobě modrého světla

Představme si náš život jako film, kde každý z nás hraje hlavní roli. Nejdůležitější herec v tomto filmu je naše pleť. Pleť je totiž takovým plátnem, na kterém se promítají veškeré události – radost i smutek, úspěchy i neúspěchy. A jak víme, každý dobrý film má svého záporáka. V případě naší pleti se jedná o modré světlo.

unstress

Díky aktivním peptidům, antioxidantům a složkám se silným regeneračním, zklidňujícím a hydratačním účinkem přípravky řady Unstress účinně snižují již existující poškození kůže způsobené negativními vlivy vnějšího prostředí a zabraňují dehydrataci pleti způsobené každodenním vlivem nepříznivého modrého světla.

Modré světlo je ten neviditelný nepřítel, který často napadne naše hrdiny – kožní buňky – zezadu a způsobuje tak řadu problémů, jako je například předčasné stárnutí pleti, dehydratace či zánětlivé procesy. A tak se naše pleť stává bojištěm, kde probíhá neustálý souboj mezi dobrem a zlem.

Obrana proti modrému světlu

Jak tedy chránit naši pleť před nepříznivým vlivem modrého světla?

Odpověď tkví ve zpevnění obranyschopnosti kožních buněk pomocí přípravků řady Unstress.

Můžeme si představit tyto přípravky jako skupinu superhrdinů, kteří jsou vždy připraveni bránit vaši pleť před útoky modrého světla. Díky aktivním peptidům, antioxidantům a složkám se silným regeneračním, zklidňujícím a hydratačním účinkem přípravky řady Unstress účinně snižují již existující poškození kůže způsobené negativními vlivy vnějšího prostředí a zabraňují dehydrataci pleti způsobené každodenním vlivem nepříznivého modrého světla.

unstress_facebook

Zklidňující sérum, 30 ml

Ochranný denní krém SPF 15 s probiotickým působením, 50 ml

Vyrovnávající noční krém, 50 ml

HOMEO ROSE, ošetření pro přecitlivělou pleť

trackovací kód ecomal